infolinka:  +421 918 077734

mail: thebestof@thebestof.sk


THE BEST OF.SK, S. R. O.
Americká č.208, 034 82 Lúčky


... pre nezabudnuteľné spomienky

 

Outdoor: turistika, cyklistika, lyžovačka…

Pre ľudí milujúcich prírodu a hory, je tu jedinečná príležitosť letných a zimných výletov. Prítomnosť viacerých národných parkov ponúka nekonečne veľa značených chodníkov pre ľudí rôznej fyzickej kondície a vekovej skupiny. Počas niekoľkých dní môžete zažiť lyžovačku či prechádzku skoro vo všetkých najväčších pohoriach našej krajiny. Vy si vyberiete a my Vám zabezpečíme špeciálne športové náradie, samotný odvoz do strediska a samozrejme neoceniteľne informácie pre odhaľovanie krás severného Slovenska.

 

Rodinné pobyty

Tieto pobyty sú vhodné pre rodiny s deťmi. Ubytovanie spolu so zariadením majú charakter rodinného domu akurát vhodné pre Vaše deti. Čo tak zažiť s Vašimi deťmi niečo nové, čo ste ešte nezažili, a pocítiť nespútanú detskú radosť navštívením niektorého z ponúkaných vodných svetov, lanových centier či lyžiarskych stredísk. Konzervatívnejšou alternatívou je návšteva niektorých tunajších kultúrnych alebo geografických atrakcií ako sú jaskyne, hrady a múzeá... Neváhajte a využite rodinné zľavy do vybraných stredísk či „babysitting“ pre sladké chvíle len s Vašou polovičkou…bez detí...


Senior's holidays

Seniorské pobyty sú určené pre oddych ľudí staršej kategórie, aby i oni načerpali nové sily po fyzickej i psychickej stránke. Sú ideálne ako darček pre rodičov alebo priateľov staršej generácie, aby zažili niečo nové...

 

Wellness (Wellness, skrášľujúce a relaxačné pobyty)

Wellness pobyty sa zameriavajú na aktívny oddych a relax tak, aby sa eliminoval všetok Váš stres a bolesti tela.
Relaxačné programy pozostávajú hlavne z masáží, relaxu v termálnej vode a saune; nezabudnúc na aktívny oddych v podobe plávania.
Skrášľujúce pobyty sú pripravované hlavne pre zaneprázdnenú krajšiu polovičku, ktorá však nezabúda i na svoj vzhľad. Pozostávajú hlavne z terapeutickej a relaxačnej časti zameriavajúcich sa na problematické partie ženskej figúry, ktoré sú v nenútenej forme prepletené konzultáciami a prezentáciami na témy zdravia a krásy.
Zoštíhľujúce pobyty sú určené pre tých ľudí s nadbytočnými kilami. Zameriavajú sa na relax a športové programy doplnené vhodnou stravou. Naším cieľom je vám pomôcť znížiť hmotnosť a získať racionálny a zdravý postoj k Vašej osobe.

 

Romantic vacations

Naša ponuka romantických pobytov je určená pre tých z Vás, ktorí hľadajú miesto, kde si môžete vychutnať len jeden druhého – bez detí či každodenných povinností a stresu. Vhodné ako darček na výročie Vášho zoznámenia či svadby.

Hore